Optimalizovaný obsah pre web stránky

 

Rôznorodý a zároveň optimalizovaný obsah pre ľudí a vyhľadávače

Správne optimalizovaný obsah web stránok

 Chcete web stránku s obsahom, ktorý klienti ocenia?

 Chcete, aby sa texty na vašich stránkach páčili Googlu?

 Počuli ste, že existuje obsahový marketing a chcete ho?

 Chcete, aby za vás niekto naplnil eshop produktmi?

 Nebaví vás písať alebo si myslíte, že to neviete dobre?

Vytvoríme rôznorodý a zároveň optimalizovaný obsah pre vaše webové stránky či e-shopy, ktorý hovorí rečou Google robotov a zároveň rečou ľudí, ktorí hľadajú práve vaše služby či produkty. To znamená, že do čítavých textov, článkov, popisov fotografií a videí hneď zakomponujeme výsledky SEO analýzy a naše dlhoročné skúsenosti oblasti SEO, marketingu a médií. Vieme pre vás na mieru napísať aj zaujímavé produktové, tematické a PR články pre magazíny a iné internetové platformy.

Čo má spĺňať kvalitný webový obsah?

Dnes je to už o trochu jednoduchšie, ako v minulosti, lebo Google sa prispôsobuje tomu, ČO a AKO ľudia na internete vyhľadávajú. Počítač asi nikdy nebude hovoriť a rozmýšľať rovnako ako človek, ale snaží sa. Aj preto izolované kľúčové slová nemajú už takú prioritu ako kedysi. Stále majú váhu, ale teraz je čoraz dôležitejší význam, správny kontext a prepojenia.

Z pohľadu návštevníka vašej stránky a potenciálneho zákazníka je dôležité, aby ho zrozumiteľný obsah zaujal, vyriešil jeho problém alebo naplnil jeho potrebu a vyvolal v ňom určitú emóciu – napríklad ho zabavil. laugh

Pre váš biznis je zas kľúčové, aby návštevník na vašich web stránkach urobil žiaduce kroky. Chcete, aby si kúpil sadu vrtákov, objednal masáž, prihlásil sa na konferenciu hotelierov, pozrel si video o kvalite filtrovanej vody, stiahol si e-book o tom, ako odhadnúť náladu svojho domáceho miláčika a podobne.

Dobrý webový obsah pomôže naplniť očakávania oboch strán. Takýto obsah vám vieme vytvoriť na mieru. Najskôr sa budeme trochu rozprávať o vašej práci (firme, organizácii), vašich cieľoch, zákazníkoch, trhu a doterajších skúsenostiach. Na základe toho naplánujeme obsah, ktorý podporí váš biznis.

LanMou Tvorba kvalitného webového obsahu

Aký webový obsah vám vieme na mieru vytvoriť ?

LanMou ponúka SEO optimalizovaný obsah pre www stránky, eshopy, PR články pre online magazíny a copywriting pre internetovú reklamu (pristávacie stránky / landing page, reklama AdWords, facebookové kampane a pod.)

Napíšeme za vás zaujímavé a účinné texty pre vašu web stránku, eshop alebo iné internetové či printové médiá (katalógy, magazíny, odborné portály), ktoré sú:

  • pútavo a kvalitne napísané ľuďmi s dlhoročnou skúsenosťou z médií, tvorby web stránok, SEO, internetového marketingu,
  • odborne spracované z dôveryhodných zdrojov (autor získa relevantné info z domácich a zahraničných zdrojov a rozhovorov s odborníkmi), môžu byť vytvorené čiastočne aj z dodaných podkladov klienta, ak sú k dispozícii,
  • SEO optimalizované podľa zadania (H1,H2, kľúčové slová, návrh linkov, fotografií + META info).

Zaujímavý obsah na webstránku LanMou

Čo zahŕňa príprava a realizácia takéhoto webového obsahu?

  1. Zoznámenie sa s firmou, web stránkami, cieľmi klienta
  2. Analýzu kľúčových fráz pre dané zadanie alebo komplexnú SEO analýzu
  3. Rešerš relevantných informácií k téme - podľa stanovených cieľov a čitateľov, pre ktorých je text určený
  4. Oslovenie expertov, ak je to potrebné na vysvetlenie problematiky, alebo používateľov a pod.
  5. Vyhotovenie zaujímavých textov s dôrazom na cieľovú skupinu aj Google algoritmy; články sú nakódované v HTML, takže môžu ísť hneď na stránku
  6. Návrh vhodných ilustrácií a najúčinnejších linkov v rámci SEO stratégie

Chcem webový obsah

Optimalizovaný obsah na web vytvorí LanMou

Online marketingový mix  na podporu predaja

Tvorba optimalizovaného obsahu na web býva súčasťou online marketingového mixu na dlhšie obdobie, ktorý najlepšie zosúladí potreby a ciele vašej firmy na internete. Marketingový mix zahŕňa analýzy a realizáciu SEO (okrem iného návrh kľúčových slov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dobré pozície v Google), ale tiež podporu online predaja a návrhy účinných riešení s ohľadom na UX (používateľský zážitok) a online marketing.

Chcem Online marketingový mix

Konzultácie: Efektívna prezentácia a predaj na internete

Ak máte chuť a čas vytvárať si webové stránky popri podnikaní sami, môžeme vás na individuálnom školení postupne naučiť hlavné zásady tvorby rôzneho online obsahu a písania na internet či plnenia e-shopu. Ponúkame aj špecializované konzultácie k SEO optimalizácii, UX – užívateľskej prístupnosti web stránok, online marketingu a podpore predaja na internete.

Chcem Konzultáciu / školenie