Eshopy vhodné pre malých podnikateľov aj zabehnuté firmy s internetovým predajom

ESHOP ŠTART - 24 dní na skúšku zadarmo

Základná verzia e-shopu, vhodná pre obchodníkov, ktorí si chcú predaj na internete najskôr vyskúšať
alebo si chcú jednoduchý eshop kompletne realizovať a manažovať bez expertnej pomoci.

Eshop Štart v kocke
  • Pre menšie aj väčšie firmy
  • Plne vo vlastnej réžii
  • Jednoduchý systém, funkčnosť a zabezpečenie
  • Sympatický, jednoduchý vizuál bez zbytočných "kudrliniek"
  • Vyskúšajte bez záväzkov zadarmo 24 dní
  • Mesačný prenájom od 49 EUR - po skúšobnom období

 


Unisono eshop
Unisono eshop

 

Tento e-shop si môžete odskúšať prvých 24 dní zdarma. Softvér vám umožní, aby ste si sami, vo vlastnom čase a vlastnej réžii nastavili potrebné funkcie a naplnili eshop produktmi. Tak zistíte, či vám tento systém vyhovuje, či má všetko, čo potrebujete a či si vystačíte sami. Až potom sa informovane rozhodnete, či si Eshop Štart necháte.

Je to naozajstný eshop?

Áno. Eshop Štart je plne zabezpečený a funkčný - to znamená, že môžete začať hneď po ostrom spustení predaj, ale niektoré funkcionality a prepojenia s určitými platobnými bránami alebo účtovnými systémami nemusia byť v základnej verzii k dispozícii.

Po skončení bezplatnej skúšobnej doby platíte iba mesačný prenájom eshopu (softvéru) od 49 EUR / mes., ktorý zahŕňa hosting aj technickú podporu. Alebo sa môžete rozhodnúť pre profesionálne nastavenie, naplnenie a špeciálny dizajn s kompletnou podporou predaja.

Softvér je plne zabezpečovaný a pravidelne aktualizovaný. Eshop je dostupný v troch verziách podľa veľkosti a potrieb vášho internetového biznisu. Grafika je jednoduchá a funkčná.

A čo keď budem chcieť od svojho eshopu viac?

Eshop Štart sa dá hocikedy za príplatok "preobliecť" do nového šatu (dizajnu na mieru) a rozšíriť, ak sa rozhodnete, že vám to už nestačí alebo by ste chceli nové funkcionality.

A keby ste zistili, že sa o eshop nezvládate dostatočne starať sami, môžete nás hocikedy požiadať o pomoc vo forme školenia, konzultácie alebo komplexnej podpory predaja na internete.

Pomôžeme vám nielen s plnením a správou, ale aj SEO optimalizáciou e-shopu a podporou online predaja. Prečítajte si viac o tom, akým štýlom pracujeme, v článku Kedy nakúpia zákazníci vo vašom eshope.

Chcem jednoduchý e-shop, naplním si ho sám
Neviem sa rozhodnúť - chcem konzultáciu

ESHOP PROFI - na mieru, s podporou predaja

Eshop Profi v kocke

 

  • Dizajn a funkcionalita podľa vašich požiadaviek
  • S účinnou podporou online predaja (SEO + marketing)
  • Eshop profesionálne naplníme za vás, ak chcete
  • Platíte len za služby a doplnkové funkcie, ktoré naozaj potrebujete

 


Unisono eshop
Unisono eshop

 

Kvalitný, profesionálne nastavený e-shop s marketingovou a SEO podporou online predaja pre obchodníkov, ktorí chcú spustiť biznis na internete naplno čo najskôr. A s vaším vysnívaným vizuálom - grafika eshopu na mieru.

Moderný eshop, ktorý sleduje trendy

Do eshopu je zakomponovaná grafika a funkčnosti podľa vašich požiadaviek, k dispozícii sú okrem iného prepojenia na platobné brány a ekonomické systémy. Plnenie eshopu si môžete riešiť vo vlastnej réžii alebo doobjednať profesionálne plnenie eshopu produktmi so SEO optimalizáciou, čo zabezpečí, že vaši potenciálni zákazníci na internete vaše produkty ľahšie nájdu.

Eshop je plne funkčný na zabezpečenom a pravidelne aktualizovanom softvéri. V ponuke je aj responzívny dizajn pre mobilné zariadenia, ktorý je dnes nevyhnutnosť, keďže viac ako polovica nákupov sa začína na mobilných zariadeniach.

Cena eshopu sa odvíja od rozsahu prác pred spustením a rozsahu podpory po spustení. Ide o jednorazové náklady za  licenciu na softvér, dizajn a plnenie eshopu podľa vašich požiadaviek a pravidelné mesačné poplatky za prevádzku eshopu. Zahŕňajú dátové úložisko, bezpečnosť a aktualizácie softvéru - podľa veľkosti a funkčností eshopu od 31,66 EUR (iba prevádzka) alebo od 49 EUR pri mesačnom prenájme bez potreby zakúpiť licenciu.

Čo znamená podpora online predaja cez eshop?

Predaj na internete nie je pochopiteľne len o kvalitnom bezpečnom softvéri a príjemnej grafike. Chce to sledovať konkurenciu, predajné a marketingové trendy, správanie zákazníkov aj Google a tomu prispôsobovať svoj eshop.

Komplexná SEO a marketingová podpora predaja cez váš eshop od 199 EUR mesačne - pomôže vám efektívnejšie naplniť vaše obchodné ciele. Zaujíma vás, ako? Čítajte viac o SEO a marketingovom mixe.

Kliknite na tlačidlo a do formulára zadajte vaše predstavy - radi sa s vami stretneme a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Chcem kvalitný e-shop s podporou predaja
Neviem sa rozhodnúť - chcem konzultáciu

Konzultácie | Školenia | Texty na váš web