Základné obchodné podmienky používania eshopu v systéme UNIobchod:

Klient si je vedomý, že tento eshop má k dispozícii zdarma len na prechodnú dobu, maximálne 24 dní, po predĺžení až 100 dní, a po 30 dňoch, pokiaľ neprejde na platenú verziu, budú všetky vložené dáta zmazané. Užívateľ môže používať a vkladať len také obrázky, texty a iné ďalšie autorské diela, na ktoré má právo duševného vlastníctva alebo zmluvu s autorom.

Užívateľ nesmie používať poskytnutý eshop na nezákonné účely alebo v rozpore so zásadami slušného a etického konania na internete ako je napríklad zasielanie nevyžiadanej pošty, reťazové listy a správy, spamovanie alebo na iné účely nevyžiadanej hromadnej korešpondencie, nesmie používať falošnú identitu a e-mailovú adresu, alebo inak poskytovať zavádzajúce informácie o svojej totožnosti či pôvode akejkoľvek komunikácie.

Na tejto stránke spracúvame vaše osobné údaje (e-mail, telefón) len za účelom vygenerovania nového eshopu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Vaše údaje budú uchovávané v interných systémoch spoločností LanMou (zástupca a konzultant eshopov) a WebyGroup (prevádzkovateľ UNIobchod systému) poučenými pracovníkmi po dobu 2 mesiacov a v prípade uzatvorenia záväznej objednávky na eshop 10 rokov podľa Zákona o dani z príjmov.

Profesionálny eshop na vyskúšanie

  • Začínate predaj na internete a hľadáte jednoduchý e-shop s intuitívnym plnením?
  • Hľadáte systém, ktorý sa dá nastaviť a meniť presne podľa vašich potrieb a možností?
  • Chcete mať stabilný a bezpečný eshop, ktorý zahŕňa podporu predaja a SEO?

Ponúkame vám na nezáväzné vyskúšanie plne funkčný a zabezpečený eshop na celých 24 dní. Svoj eshop si veľmi jednoducho vytvoríte v spoľahlivom a stovkami klientov preverenom UNIobchod systéme. Hoci ovládanie je samo osebe dosť intuitívne, k UNIobchod systému je dostupná aj rozsiahla dokumentácia s podrobnými návodmi a pomocou.

Môžete si vybrať veľkosť a funkcionalitu podľa vašich aktuálnych potrieb a možností, k dispozícii je prehľadná šablóna (vizuál) s možnosťou nastavenia farieb a blokov.

  • Máte k dispozícii 76 funkčných modulov už v základnej verzii a neobmedzený počet produktov a kategórií
  • Eshop a web stránka v jednom: môžete si vytvoriť neobmedzený počet stránok mimo eshopu (články, fotogalérie, dotazníky a iné.)
  • Prepojenie s platobnými a ekonomickými systémami plus množstvo nástrojov na podporu predaja, SEO a marketing

Po 24 dňoch sa vás spýtame, ako ste s UNIobchod systémom spokojní a či chcete s týmto eshopom pokračovať v platenej verzii od 49 eur mesačne. /* pri eshope na prenájom. Ak sa rozhodnete pre ďalšie funkcie alebo jednoduchší eshop, prispôsobíme tomu váš balík. Okrem možnosti zaplatiť eshop jednorázovo (licencia + vybrané služby, napr. vlastná a responzívna grafika, rozšírenia), si môžete vybrať eshop na prenájom alebo len funkcie, ktoré potrebujete = eshop na mieru.

Ak sa po uplynutí skúšobnej doby alebo kedykoľvek počas prvých 24 dní rozhodnete, že internetové podnikanie alebo tento systém nie je pre vás, môžete bez záväzkov svoj UNIobchod zrušiť.