Profesionálny eshop na vyskúšanie

  • Začínate predaj na internete a hľadáte jednoduchý e-shop s intuitívnym plnením?
  • Hľadáte systém, ktorý sa dá nastaviť a meniť presne podľa vašich potrieb a možností?
  • Chcete mať stabilný a bezpečný eshop, ktorý zahŕňa podporu predaja a SEO?

Ponúkame vám na nezáväzné vyskúšanie plne funkčný a zabezpečený eshop na celých 24 dní. Svoj eshop si veľmi jednoducho vytvoríte v spoľahlivom a stovkami klientov preverenom UNIobchod systéme. Hoci ovládanie je samo osebe dosť intuitívne, k UNIobchod systému je dostupná aj rozsiahla dokumentácia s podrobnými návodmi a pomocou.

Môžete si vybrať veľkosť a funkcionalitu podľa vašich aktuálnych potrieb a možností, k dispozícii je prehľadná šablóna (vizuál) s možnosťou nastavenia farieb a blokov.

  • Máte k dispozícii 76 funkčných modulov už v základnej verzii a neobmedzený počet produktov a kategórií
  • Eshop a web stránka v jednom: môžete si vytvoriť neobmedzený počet stránok mimo eshopu (články, fotogalérie, dotazníky a iné.)
  • Prepojenie s platobnými a ekonomickými systémami plus množstvo nástrojov na podporu predaja, SEO a marketing

Po 24 dňoch sa vás spýtame, ako ste s UNIobchod systémom spokojní a či chcete s týmto eshopom pokračovať v platenej verzii od 49 eur mesačne. /* pri eshope na prenájom. Ak sa rozhodnete pre ďalšie funkcie alebo jednoduchší eshop, prispôsobíme tomu váš balík. Okrem možnosti zaplatiť eshop jednorázovo (licencia + vybrané služby, napr. vlastná a responzívna grafika, rozšírenia), si môžete vybrať eshop na prenájom alebo len funkcie, ktoré potrebujete = eshop na mieru.

Ak sa po uplynutí skúšobnej doby alebo kedykoľvek počas prvých 24 dní rozhodnete, že internetové podnikanie alebo tento systém nie je pre vás, môžete bez záväzkov svoj UNIobchod zrušiť.