Efektívna reklama na internete pre malé aj veľké firmy

Reklama na internete s profilom firmy na stránke mesta Virtualne.sk a v mobilnej aplikácii Virtualne. Zlepšuje vaše šance v Googli prostredníctvom optimalizácie a kvalitných spätných odkazov (backlinks). Zviditeľnite sa na internete viacnásobne. Pre zákazníkov vo vašom meste. V mobilnej aplikácii. A získajte Viac odkazov v Google vyhľadávaní.

 

Ste živnostník, menšia firma, neziskovka s obmedzenými zdrojmi, ale chcete byť na webe?

Ponúkame vám ideálne riešenie. Nepotrebujete drahú webstránku, o ktorú sa navyše treba starať z hľadiska bezpečnosti a aktualizácie softvéru (alebo platiť odborníka, ktorý to urobí za vás). Vaše potreby dokonale naplní kvalitne naplnený Mikro web s úžasným bonusom v podobe reklamy po celom Slovensku.

Mikroweby pre živnostníkov, menšie firmy, neziskovky

Ste firma so širším sortimentom? Ponúkate tovar aj služby? Potrebujete posilniť podnikanie v niektorom regióne?

Aj vám výborne poslúži mikro web ako doplnok k hlavnej web stránke alebo eshopu. Dá sa využiť na posilnenú propagáciu niektorých služieb (napríklad samostatnej servisnej skupiny vašej firmy, ktorá dokáže fungovať aj mimo vašej predajnej siete) alebo konkrétnej skupiny tovarov (najmä tých, čo vám najviac zarábajú alebo ktoré ľudia čoraz častejšie vyhľadávajú). Dobre nastavené mikroweby fungujú takisto v prípade, keď si chcete posilniť pozíciu alebo spúšťate predaj v konkrétnom regióne.

Mikroweby pre veľké firmy so širším sortimentom (produktové stránky)

O aký mikro web ide?

 • Rozsiahla prezentácia vašej firmy v sieti Virtualne.sk, ktorá pokrýva celé Slovensko od západu na východ a od severu na juh.
 • Firemný profil na Virtualne.sk je hotová web stránka s nadčasovým dizajnom. Rýchlo a bez zbytočnej námahy, ktorá sa zvyčajne spája s budovaním nového webu.
 • Informácie o firme, Kontakty a formuláre, Referencie, Fotogaléria, Videogaléria, Články (Blog), Inzercia
 • Stránku je možné zriadiť na vlastnej doméne - využijete softvér a podporu, ale vaša web stránka môže mať adresu www.MojaFirma.sk (aklebo hocijakú inú dostupnú doménu).
 • Prepojenie s mestom, obcou, regiónom - a jeho obyvateľmi, vašimi potenciálnymi klientmi - cez daný informačný portál.
 • Moderné možnosti komunikácie so zákazníkmi: mobilná aplikácia, dopytové formuláre, hromadné SMS.
 • Navyše: okamžite je podporená regionálnou aj celoslovenskou reklamou. Firemný profil prostredníctvom kvalitných spätných odkazov zlepšuje šance vašej firmy vo vyhľadávaní Google.

Mám záujem o mikro web

Ako môžete upútať svojich zákazníkov

Ako môžete svojich zákazníkov upútať tou najjednoduchšou web stránkou

Profilovú web stránku vyplníme za vás (v  spolupráci s vami) tak, aby ste z nej okamžite mali úžitok. Využijeme pri tom naše dlhoročné skúsenosti s tvorbou webov, eshopov a webového obsahu, ale tiež s online marketingom a SEO.

 • Kvalitné optimalizované texty o vašej firme, produktoch a službách
 • Referencie, ktoré presvedčia zákazníka - fotogaléria, videá, texty
 • Odborný blog - články, cez ktoré môžete posilniť svoju pozíciu experta v danej oblasti
 • Inzeráty v celoslovenskej sieti Virtualne.sk

Ušetrite si energiu aj peniaze - konzultujte