Tvorba kvalitných eshopov

 

Podpora online predaja efektívnym marketingom

Kedysi na predaj stačila efektná reklama. Aj dnes sa stáva, že bombastický slogan – hoci aj zavádzajúci – predá, najmä ak zabrnká na tú správnu strunu u potenciálnych zákazníkov.

Ale ak chcete predávať svoje produkty dlhodobo a budovať postavenie svojej firmy na internetovom trhu, chce to iný prístup. Efektívny marketing ide ruka v ruke s kvalitným a bezpečným e-shopom, kde ľudia rýchlo nájdu to, čo potrebujú. A to nielen tovar, ale aj užitočné informácie týkajúce sa používania či predajného procesu.

LanMou eshopy

E-shop štart alebo Profi s podporou predaja

Kedy nakúpia zákazníci u mňa, a nie u konkurenta ?

Dobrý e-shop teda prináša zaujímavú ponuku produktov s dostatočne podrobnými praktickými informáciami (aj v obrazovej forme), berie do úvahy zvyky a očakávania zákazníkov a zároveň buduje dôveryhodnosť predajcu cez špeciálne články, transparentný proces nákupu, referencie.   

Rozhodovací a nákupný proces, ktorý sa začína čoraz častejšie na mobilných zariadeniach, tvoria desiatky zastavení, na ktorých sa zákazník môže rozhodnúť, čo, kde a ako nakúpi. Na obrázku vidíte, čo všetko pôsobí na to, či človek zablúdi do vášho eshopu, či sa z neho stane platiaci zákazník a či vám ostane verný aj v budúcnosti.

Nákupný proces pri online predaji

Hocikde na tejto trase môžete zákazníka stratiť. Komplexná podpora e-shopu a marketingový mix na internete sa postarajú o to, aby si váš obchod našli ľudia, ktorí ocenia vaše produkty a váš prístup. Vtedy budú radi šíriť vaše dobré meno. V tom je internet fantastický – postará sa vám o najlepšiu a najlacnejšiu reklamu.

Na druhej strane vás môže konkurencia či negatívna reklama aj potopiť, ak si nedáte pozor. Kľúčom je vedieť, čo sa na internete deje a prečo. Vzhľadom na naše dlhoročné skúsenosti s tvorbou web stránok a eshopov, SEO, marketingom a predajom na internete, vám so všetkým týmto vieme pomôcť.

Ako vyzerá proces budovania kvalitného e-shopu ?

  1. Najskôr sa porozprávame o vašich potrebách a obchodných cieľoch, ale aj o vašom sortimente, konkurencii, marketingovej stratégii a doterajších skúsenostiach.
  2. Vytvoríme spolu dobre vyzerajúci aj dobre fungujúci eshop a pomôžeme vám ho naplniť ho jednotlivými položkami tak, aby plnil očakávania vašej cieľovej skupiny.
  3. Zapojíme do toho aj naše bohaté skúsenosti v oblasti SEO a všetko nastavíme tak, aby si vás zákazníci v internetovom cirkuse čo najľahšie našli.
  4. Ak budete mať záujem o ďalšiu podporu predaja na internete, ponúkneme vám online marketingový mix na dlhšie obdobie. V rámci neho sa sústredíme na ďalšiu optimalizáciu pre vyhľadávače, budovanie toho správneho obsahu a online marketing.
  5. Spoločne budeme sledovať štatistiky, analyzovať, vyhodnocovať výsledky a robiť ďalšie kroky, ktoré vám pomôžu splniť ciele, ktoré ste si s e-shopom stanovili.
Chcem kvalitný e-shop s podporou online predaja

To je pekné, ale chcem si e-shop vyskúšať sám

V rámci našich produktov ponúkame aj úplne základnú verziu e-shopu pre obchodníkov, ktorí si chcú predaj na internete najskôr vyskúšať alebo si chcú eshop kompletne realizovať a manažovať bez expertnej pomoci.

Tento e-shop si môžete odskúšať, teda nastaviť a naplniť vy sami, vo vlastnej réžii. Je plne funkčný a zabezpečený. Slúži pre menšie i väčšie e-shopy, ktoré nemajú špecifické požiadavky a vystačia si s jednoduchým vizuálom.

Dá sa však vždy "preobliecť" do nového dizajnu, ak sa v budúcnosti rozhodnete, že vám to už nestačí alebo by ste chceli nové funkcionality. Takisto nás hocikedy môžete požiadať o pomoc, ak zistíte, že je toho na vás priveľa. Pomôžeme vám s budovaním a optimalizáciou e-shopu či podporou online predaja.

Chcem jednoduchý e-shop, naplním si ho sám

Konzultácie | Školenia | Texty na váš web