Mám záujem o eshop a Zadarmo osobnú konzultáciu

Tvorba eshopov

Chcete si vytvoriť spoľahlivý eshop?

Vyberte si jednoduchý alebo profi eshop >>

Mám záujem o eshop a Zadarmo osobnú konzultáciu

Vytlačiť

Na stránky našich klientov prinášame návštevníkov a spoločnou prácou ich premieňame na spokojných zákazníkov

poskytujeme komplexnú starostlivosť

  • Chcete mať na svojich web stránkach viac návštevníkov? Viac zákazníkov?
  • Máte veľa domén a nie ste si istí, či ste ich majiteľom?
  • Máte málo domén a chcete ich mať viac, lebo ste počuli, že sa to oplatí?
  • Váš hosting je pomalý, alebo sa vám zdá drahý a chcete ho porovnať s iným?
  • A váš web, čo s ním, je starý? Alebo ešte vydrží niekoľko rokov?
  • Platíte veľa za propagáciu svojich produktov na internete?
  • Potrebujete zistiť, kde je vaša reklama najefektívnejšia a rozhodnúť sa pre správny katalóg?
  • A čo takto spolu naplánovať internetový marketingový mix na 1-2 roky?
  • Myslíte, že keď sa budete mať vždy s kým poradiť, tak ušetríte veľa nervov, času a peňazí?

Poskytujeme komplexnú starostlivosť

Naši zákazníci za nami prichádzajú s rôznymi požiadavkami. Informujú sa ohľadom domén, ohľadom hostingu, alebo sa len radia, či sa platená registrácia v tom, či onom internetovom katalógu oplatí. Tieto služby pre našich klientov sú pre nás úplnou samozrejmosťou, ale dávame aj niečo navyše. Hlavne v začiatkoch spolupráce s novými zákazníkmi sa nám napríklad stáva, že pri debate a následnej analýze katalógov zistíme, že niektoré si klienti platia úplne zbytočne, pretože tieto katalógy patria do série internetových služieb, ktoré neprinášajú absolútne nič, len ich oberajú o peniaze. Niekedy zistíme, že zákazníci na svojich weboch nemajú žiadny nástroj na meranie návštevnosti a tak ani netušia, koľko ľudí im na stránky vôbec prichádza, alebo či vôbec prichádzajú z nejakého plateného katalógu alebo banerovej reklamy. Pri debate o doménach napríklad zisťujme, že zákazník nie je ani držiteľom domén, na ktorých bežia jeho weby, alebo zistíme, že z deviatich domén bežia štyri na ďalších dvoch hostingoch, ktoré tak platia zbytočne navyše.

dávame navyše naše dlhoročné skúsenosti

Našim klientom dávame navyše
naše dlhoročné skúsenosti z praxe

Pri dlhodobej spolupráci s našimi zákazníkmi sa postupne venujeme aj odbornejším témam, pomáhame im vyznať sa v nástrahách, ale aj užitočných nástrojoch internetu. A tak spoločne tieto veci dočisťujeme, vylepšujeme marketing, spolupracujeme poradensky. Z dlhodobého hľadiska však plníme predovšetkým v úvode spomenuté dva základné ciele - prinášame návštevníkov a spoločnými silami ich premieňame na spokojných zákazníkov.

Keď sú spokojní zákazníci našich zákazníkov
a keď sú spokojní naši zákazníci, sme spokojní aj my.

poskytujeme komplexnú starostlivosťHlavnou činnosťou našej firmy je privádzať na stránky našich zákazníkov čo najviac návštevníkov, ktorí hľadajú produkty alebo služby, ktoré naši zákazníci ponúkajú. Súčasťou našej práce je samozrejme aj marketing, ktorého cieľom je to, aby návštevníci, ktorých na stránky našich zákazníkov privedieme, vykonali nejakú akciu. Aby si buď priamo objednali produkt, oslovili nášho zákazníka o cenovú ponuku, kontaktovali ho pre ďalšie informácie alebo aby si aspoň stiahli nejaký zaujímavý materiál zo stránok, vďaka ktorému môžu zostať v ďalšom kontakte s našim zákazníkom. Čítajte viac o našich službách...