REZERVUJTE si 10-80 hodín konzultácií ZDARMA.

Ste si istí, že potrebujete krásny web / eshop, aby ste predávali? Drahú reklamu? Internetové katalógy? Všetky sociálne siete? Urobte si v tom jasno!

Financuje NPC/SBA (národné podnikateľské centrum). Využite bezplatné online konzultácie s expertom na internetový marketing. Pre SZČO, S.R.O, a iné podnikateľské subjekty. (v roku 2021 môžete mať až 10 hodín Krátkodobého Individuálneho Poradenstva). Môžete požiadať aj o 80 hodín Dlhodobého Individuálneho Poradenstva a veľa iných zaujímavých seminárov. TO SA OPLATÍ že? Pretože to financuje niekto iný ako vy!
(Registráciu a žiadosť vyplníte za 15 minút, menej šikovný za 30 minút, keď treba tak vám poradíme ako.)

LEN za 10 hodín svojho času si ujasníte najlepšie riešenie pre vašu propagáciu na internete.


konzultácie pre malých podnikateľov zdarma

LEN PRE TÝCH, KTORÍ CHCÚ ÚSPEŠNE PODNIKAŤ NA INTERNETE

 Začínate podnikať a plánujete web či eshop? Spúšťate nový projekt na internete?
 Chcete sa vyznať v internetovej džungli a vyjsť z nej ako víťaz – navyše s úsporami?
 Potrebujete vedieť, čo je pre váš biznis na internete naozaj dôležité a čo nie?

  Konzultácia pred začiatkom projektu vám ušetrí veľa peňazí, času a nervov.
Ste na to pripravení?

Teraz môžete mať 10 hodín (až 80h pri Dlhodobom poradenstve) konzultácií ZDARMA

Získajte bezplatne užitočné rady pre úspešné podnikanie na internete, všetky odpovede na vaše otázky a zároveň praktickú pomoc skúsených odborníkov na weby, eshopy, SEO, marketing.

Konzultácie, pre vás ZDARMA, majú minimálnu hodnotu 500 € (dlhodobé poradenstvo až 4 000€). PLUS vaše zisky, pretože, ak rady expertov uvediete do praxe, váš biznis na internete porastie.

ČO MI PRINIESLI KONZULTÁCIE?

Martin Virág - medicinalnehuby.sk"S Lanmou som začal spolupracovať po predchádzajúcej zlej skúsenosti s programátormi a odborníkmi na SEO. Konzultanti z Lanmou mi ukázali, že sa to dá robiť inak. Profesionálne. Práca bez zbytočných rečí. V Lanmou som dostal vždy viac, ako to, na čom sme sa dohodli. Páči sa mi, že majú obrovské skúsenosti a široký záber činností, ktoré vedia robiť aj v nich poradiť – od všeobecného marketingu a obchodu, cez SEO analýzy kľúčových slov, programovanie a nastavovanie webu a eshopu, internetovú reklamu, až po tvorbu relevantného obsahu, príspevkov na sociálne siete a grafiku. Som veľmi spokojný. Odporúčam."

Martin Virág, medicinalnehuby.sk

 

POZOR: Nepustite svoje miesto inej firme!

Ak presne toto chcete a potrebujete, aby vaša firma zarábala a bola úspešná na internete, neváhajte už ani chvíľu.

Počet firiem, ktoré môžu získať tieto konzultácie zdarma, je obmedzený. Nedovoľte, aby vám miesto vyfúkla iná firma – alebo ešte horšie – vaša konkurencia.

 

Spĺňate podmienky na konzultácie ZDARMA?

 Ste menší podnikateľ (s.r.o. alebo živnosť) a podnikáte menej ako 3 roky?
 Máte alebo plánujete web stránku, eshop, stránky na sociálnych sieťach?
 Sídlite v Nitrianskom kraji alebo viete na konzultácie do Nitry dochádzať? Pozor: neplatí pre Bratislavský kraj!
 Ste ochotní venovať čas a energiu, aby ste skvele rozbehli podnikanie na internete?
 Máte v poriadku firemné financie, uhradené dane a podlžnosti voči štátu?
 

ÁNO, mám záujem o konzultácie

Ak ste na všetkých 5 otázok vyššie odpovedali Áno, kliknite na zelené tlačidlo Chcem konzultácie ZDARMA.

 Ak sídlite v inom kraji (okrem Bratislavského) tiež kliknite, dohodneme sa!

Obratom od nás dostanete e-mail s nasledujúcimi krokmi, aby ste konzultácie o internetovom biznise zdarma získali ešte skôr, než vaša konkurencia.

Čaká nás spolu zaujímavých 10-80 hodín práce na efektívnych riešeniach, ktorých cieľom je váš úspech na internete.

 

ČO MI PRINIESLI KONZULTÁCIE?

Ľubomíra Adámeková

"Pre mňa boli konzultácie dôležité najmä preto, že mi ukázali, ktoré nástroje na internetovú propagáciu majú pre môj biznis v tejto fáze význam, takže som zbytočne nestrácala čas systémom pokus-omyl. Tiež som zistila, ako sa dajú veci robiť jednoduchšie, ale s rovnakým účinkom. Najdôležitejšie je, aby sa o mne ľudia dozvedeli a žiadali si moje služby. Nezaoberám sa teraz zbytočnými vecami, ktoré by som inak asi robila pre dobrý pocit, ale neprinášali by mi úžitok. Takisto už viem, čo sa oplatí zadať iným dodávateľom a čo si efektívnejšie urobím sama. Myslím, že som si mohla ušetriť ešte viac starostí a peňazí, keby som s LanMou konzultovala ešte pred postavením mojej web stránky."

Ing. Ľubomíra Adámeková, OZ Esencia života

Po vyplnení a odoslaní formulára (zelené tlačítko, vpravo DOLE s textom: "Chcem 10 hod. konzultácií ZDARMA") s Vašim menom a emailom, budete presmerovaní na stránku, kde si môžete ešte ZDARMA stiahnuť užitočnú pomôcku pre vaše konzultácie o podnikaní na internete.

Poznámka:
Financovanie odborných konzultácií sa realizuje cez verejné fondy NPC, ale bez starostí, žiadosť je úplne jednoduchá (15 min.). My v LanMou vám budeme v celom procese čo najviac nápomocní, hoci nevieme 100% zaručiť, že vaša žiadosť bude schválená. Závisí to od stavu vášho biznisu a celkového počtu žiadateľov.
Tento rok sú šance na schválenie sú veľmi dobré.


 
 
LanMou - mám záujem o konzultácie ZDARMA
verify

* Tento údaj je povinný